E-POOD

Te saate nüüd osta meie tooteid ja teenuseid kodust lahkumata. Ainult klikake meie e-poe lehele ja valige teile sobivad tooted Sisustussalong U&K Interiorsi laiast valikust.

FINANTSEERIMISE TEENUSED

Sisustussalong U&K Interiorsist on võimalik osta ka järelmaksuga. Pakume seda võimalust koostöös meie finantseerimispartneritega.

Võtke ühendust ja me tutvustame lähemalt järelmaksu võimalusi!

KOHALETOOMINE JA ÜLESPANEKU TEENUS

Kui soovite abi kaupade transpordi organiseerimisel, aitame leida teile sobivaima lahenduse.

Soovi korral pakume eraldi tasu eest ka mööbli ja valgustite kokkupaneku teenust. Andke meile oma soovidest teada ostu vormistades!

SISEARHITEKTI TEENUSED

Tervikliku sisekujunduse soovijatele pakume sisearhitekti teenust. Projekti maksumus määratakse vastavalt ülesande keerukusele ja töö mahule.

Kokkuleppel sisearhitektiga on võimalik tellida ka individuaalseid konsultatsioone.

LOOMINGULINE PROTSESS

01. TEENINDUS

Kui teil tekib mingeid küsimusi seoses toodetega, oleme meeleldi nõus neile vastama. Saate meilt infot mistahes tellimuste ajatamise, toodete saadavuse, hulgitellimuste, järelmaksu ja erinevate tarne võimaluste kohta.

02. VALIKUD

Pakume laias valikus kvaliteetset mööblit, valgusteid ja sisustuselemente erinevate interjööride jaoks. Lisaks mööblile leiate meilt erinevaid valgusteid, peegleid, kellasid, nõusid, küünlajalgasid, vaase, maale ja dekoratsioone soodsate hindadega!

03. RAHULOLU

Klientide rahulolu on meile väga oluline. Valime oma tarnijaid ja kaupa hoolikalt. Kui siiski peaks tekkima probleeme või kauba tagastussoov, võtke meiega ühendust ja me leiame lahenduse. Suuremate kaubakoguste puhul pakume alati soodustusi.

04. TARNIMINE

Meil on ainulaadne partnerite võrk erinevates riikides. Paljudel neist on suured laod ja suhteliselt lühikesed tarneajad. Saame pakkuda usaldusväärset ja kiiret tarnet sadadele tuhandetele kaubaartiklitele. Kõigile üle 2000 eurostele ostudele  on Tallinna ja lähiümbruse piires kohaletoimetamine tasuta.

KAS TEIL ON TEKKINUD KÜSIMUSI?