Kauba tarnetingimused

Kauba saatmiskulud kannab üldjuhul ostja, kui ei ole eelnevalt kokkulepitud teisiti.
Laos oleva kauba Eesti-sisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.
Järeltellitavate kaupade puhul võtke meiega ühendust orienteeruva tarneaja täpsustamiseks. Järeltellitava kauba tarneajad on alati orienteeruvad ja võivad muutuda Veebipoest mitteolenevatel põhjustel. Kui olete ühes tellimuses tellitud toodete tarneajad on erinevad, siis tellimuse kättetoimetamise aeg arvestatakse vastavalt kõige pikema tarneajaga tootele.

Sõltuvalt valmistajast mõned tooted tarnitakse detailidena pakendis ning vajavad kokkupanemist. Kauba lahtipakkimine ja montaaž ei kuulu üldjuhul transpordi hinna sisse. Seda on võimalik osta eraldi teenusena.

Ise järeletulemine: 0€

Väiksemate kaupade kohaletoimetamiseks pakume Itella pakiautomaadi teenust:

Paki mõõtmed
(kõrgus x laius x sügavus)
Paki kaalSaatmise
hind Eesti
pakiautomaati (sis. km)
XS kuni 5 cm * 34 cm * 42 cmkuni 5 kg2,59 €
S kuni 12 cm * 34 cm * 42 cmkuni 35 kg2,99 €
M kuni 20 cm * 34 cm * 42 cmkuni 35 kg3,99 €
L kuni 34 cm * 36 cm * 42 cmkuni 35 kg4,89 €
XL kuni 60 cm * 36 cm * 60 cmkuni 35 kg6,49 €
Itella hinnakiri

Ukselt ukseni teenus Tallinna piires (koos kauba tuppa toomisega):
0-30 kg 19,99 €
30+ kg 39,99 €

Üle 2 000 eurostele e-poe tellimustele pakume tasuta kohaletoomist.

Saadetist vastu võttes palun veenduge, et sellel ei ole transpordi käigus tekkinud vigastusi. Kui on pakendil on nähtavaid vigastusi, tehke kaubatoojale vigastuse kohta vastav märge ja teavitage koheselt meid kahjustada saanud saadetisest.

Koostöös erinevate partneritega saame toimetada Teie poolt tellitud mistahes mõõdus ja kaaluga kauba soovitavasse kohta üle Eesti. Üldjuhul sisaldub transporditeenuse hinnas välisukseni kohaletoomine. Võimaliku teenuse hinna ja ajakulu täpsustamiseks võtke meiega ühendust emailil info@sisustussalong.ee