TARNEKÜSIMUSED

Saadetise tarnijafirma telefoni number leidub teie poolt sõlmitud tarnelepingus.

Jah, te saate muuta/valida tarnekuupäeva kuni kolm (3) päeva enne tarne ajatatud kuupäeva. Muudatuste tegemiseks võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Meie paindliku tarnegraafiku abil saate ise otsustada, millal teie tellimus kohale toimetatakse. Nii on võimalus enne uude majja sisse kolimist selle jaoks mööbel välja valida ja ajastada tarne või näiteks tellida uue diivanvoodi saabumine õigeks ajaks enne ema külaskäiku.

Teatud juhtudel tarnitakse kaubad meie välisriikides asuvatelt koostööpartneritelt, mis ei võimalda meil teile kindlat tarnekuupäeva anda. Selliste olukordade puhul näete eeldatavat kuupäeva ja meie klienditeeninduse meeskond võtab teiega isiklikult ühendust tarne planeerimiseks.

Me tarnime kaupa üle kogu Eesti. Eraldi kokkuleppel saame tarnida ka välisriikidesse.

Kui soovite kindlalt teada, kui palju maksab saadetise toimetame teie piirkonda, võtke ühendust meie klienditeenindusega.

MAKSEKÜSIMUSED

Meie e-poe ostude eest on hetkel võimalik maksta pangaülekandega. Selleks tuleb tellimuse vormistamisel märkida makseviisiks pangaülekanne.

Lähitulevikus lisame maksevõimaluse üldlevinud krediit- ja deebetkaartidega – Visa ja MasterCard.

Kõik Internetist tehtud tellimused tuleb pärast veebis esitamist täielikult tasuda.

Anname endast parima, et meie veebisaidil kuvatavad hinnad ja muu tooteteave oleks õige, kuid mõnikord juhtub vigu. Sellistel juhtudel jätab Sisustussalong U&K Intertiors endale õiguse mitte aksepteerida tellimusi, mille vastuvõtmisel oli tegemist selle veebisaidil oleva hinnaveaga. Vea ilmnemisel teavitame teid sellest ja tühistame tellimuse. Selle tellimusega seoses autoriseeritud maksed makstakse kohe tagasi.

Kui leiate pärast tellimuse kohaletoimetamist vea, võtke ühendust meie klienditeeninduse meeskonnaga ja tutvuge meie lehega Tagastustingimused.

Kasutame teie kontaktinfot tellimuse täpseks ja kiireks täitmiseks ning ostukogemuse parandamiseks. Austame teie privaatsust ega jaga seda teavet kunagi kellegagi, välja arvatud seoses teie tellimusega.

Kui soovite selle kohta rohkem teada saada, siis tutvuge meie Privaatsuspoliitika lehega.