Näitan kõiki 9 tulemust

Läbimüüdud

Hoffmann abilaud

408  (sis. km)

Hoffmann abilaual on kaks mustast peegliklaasist ristkülikukujulist riiulit, mida toetab silmatorkavalt elegantne metallraam. Geomeetriline ristdetail mõlemal küljel lisab kaasaegse puudutuse.

Dimensions: W 51 x D 42 x H 65 cm

Materials: Aluminium, MDF, Black Glass, Stainless Steel

Lexington abilaud 40

422  (sis. km)

Carrara marmorist ja puidust valmistatud kaasaegne abilaud. Soliidne täiendus elutuppa. Kombineeri teiste Lexington kollektsiooni toodetega!
Mõõdud (h x w x d): 45 x 40 x 40 cm

Martini Black abilaud

526  (sis. km)

Tumehallist marmorist poleeritud roostevabast terasest jalaga pilkupüüdev abilaud. Soliidne täiendus elutuppa.

Mõõdud (h x w x d): 50 x 56 x 56 cm

Sale

Martini White abilaud

473  (sis. km)

Valgest marmorist kuldse roostevabast terasest jalaga pilkupüüdev abilaud. Soliidne täiendus elutuppa.

P.S. Salongis olev variant on hõbedase jalaga

Mõõdud (h x w x d): 50 x 56 x 56 cm

Osaka abilaud

180  (sis. km)

Stiilne kahetasemeline Osaka abilaud annab teie kodule funktsionaalse ja moodsa lisandi. Laua must viimistlus ja sirgjooneline disain annavad sellele efektse välimuse.  Kaks tasapinda sobivad ideaalselt teie taimede, lampide, lillede, fotode ja dekoratiivsete kaunistuste asukohaks, andes teie kodule isikupärasema ilme. Sobib ideaalselt teie magamistuppa või eluruumi.

Dimensions: W 45 x D 35 x H 69 cm

Materials: MDF

Sale

Reza Drums G abilaud / iste

139  (sis. km)

Need dekoratiivsed tooted on valmistatud tugevast rauast, millel on sära-andev haamerdatud viimistlus. Vertikaalsed lauad ja needitud rõngad nende ümber moodustavad traditsioonilise tünni välimuse. Nende ümmargused pealsed on jäetud viimistluseta, et hallika tooniga raud oleks kontrastiks soojale kullavärvi korpusele.

Mõõdud (h x w x d): 41 x 38 x 38 cm

Sale

Reza Drums S abilaud / iste

139  (sis. km)

Need dekoratiivsed tooted on valmistatud tugevast rauast, millel on sära-andev haamerdatud viimistlus. Vertikaalsed lauad ja needitud rõngad nende ümber moodustavad traditsioonilise tünni välimuse. Nende ümmargused pealsed on jäetud viimistluseta, et hallika tooniga raud oleks kontrastiks kaunile antiikhõbeda värvi korpusele.

Mõõdud (h x w x d): 41 x 38 x 38 cm

Sale

Templar abilaud / iste

139  (sis. km)

Templar abilaud / iste on valmistatud vastupidavast ja kergest alumiiniumist, mis on keskelt nõgus. Silmatorkavalt kaasaegne, trummikujuline Templar abilaud on teie kodus funktsionaalne ja moekas täiendus.

Mõõdud (h x w x d): 48 x 39 x 39 cm

Tula abilaud

420  (sis. km)

Mustast kunstmarmorist ja roosakulla värvi roostevabast terasest valmistatud pilkupüüdev abilaud. Soliidne täiendus elutuppa.

Mõõdud (h x w x d): 56 x 50 x 50 cm