La Cantera võrratu seeria on valmistatud hingematvalt kaunist looduslikust kivist travertiinist. Travertiin on lubjakivide rühma kuuluv settekivi, mis on tekkinud peamiselt looduslike kuumaallikate ja geisrite juurde. See kivim on olnud kasutusel juba antiikajast alates. Travertiini võib leida erinevates toonides, alates elevandiluust ja beežist kuni kuldse ja roostepruunini. Sellel on loomulik orgaaniline nii muster ja tekstuur, muudavad iga travertiinipinna ainulaadseks ja mida ükski tehis-​materjal ei suuda jäljendada.

La Cantera’s austatakse ja rõhutatakse travertiini looduslikke omadusi. Kuid see, mis teeb La Cantera eriliseks, on epoxy kasutamine. Just see annab travertiinile veatu viimistluse, muutes pinna siledaks ja kaasaegseks. La Cantera kollektsioon loob keskkonna, mis ümbritseb teid travertiini soojusega ja kaasaegse atmosfääriga.

Travertiin on looduslik kivi ja seetõttu poorne. Vedelikud võivad selle pinda imenduda ja plekke tekitada. Mistahes pinnale sattunud vedelikud tuleks viivitamatult niiske lapiga eemaldada.

Liivakarva kollektsiooni La Cantera tootevaliku leiad SIIT


UUS white Chenill toonis kangaga diivan Sandro sobib La Cantera soojade toonidega ideaalselt.

Bloomstone’i kollektsioon pakub modernset, minimalistlikku ja esteetilist ilmet. Kollektsiooni kvaliteetsest MDF-ist karkass on töödeldud spetsiaalsel viisil, et anda sellele krohvitud välimus. Selle tulemuseks on sile mattviimistlusega pind – ökokrohvi viimistlus, mis loob toodetele unikaalse tekstuuri ja kaasaegse väljanägemise. Elegantne viimistletud orgaaniliste vormide kombinatsioon koos valge värviga annab mööblile modernse ilme, mis sobib hästi minimalistliku esteetikaga interjööri.

Bloomstone’i mööbli kauni välimuse säilitamiseks on oluline nende eest hästi hoolitseda. Soovitav on kasutada taldrikute ja klaaside puhul alusplaate kriimustuste ja plekkide vältimiseks. Mööblit tuleks puhastada niiske lapiga ja õrnade puhastusvahenditega. Bloomstone’i mööbli pinnale sattunud vedelik tuleks eemaldada kohe ja mitte lasta niiskusel pinnale liiga kaua jääda. Ökokrohv on eriline viimistlus, mille nõuetekohasel hooldamisel säilitab mööbel unikaalse välimuse pikaks ajaks.

Atmosfäärilise Bloomstone kollektsiooni toodetega saab tutvuda SIIN

Bloomstone kollektsioonis on erineva suurusega konsool-, abi-, diivani- ja söögilaudasid ning tv-alus.

Douglas kollektsioonis

Mangopuu ja travetiini kooslust Douglase kollektsioonis näeb SIIT

UUS nurgadiivandiivan Donovan Taupe Chenille kangaga istub Douglase kollektsiooni tonaalsuse ja vormiga armsalt kokku

Selleks, et luua personaalseid sisekujundusi lihtsamalt, pakume mitmes erinevas stiilis ja hinnaklassis mööblit, valgusteid ning aksessuaare.

Oleme omanäolised ja veidi erinevad, sest elu on liiga ilus, et alati joonte seest värvida.

TOOTEID SAAB TELLIDA KA LÄBI E-POE.

Meie salong asub Lootsi 3A, 10151 Tallinn Tel: 5656 5202 info@sisustussalong.ee